NON STRESS NON PANIC NON STOP


Otváranie zabuchutých dverí

Otváranie automobilov

Montáže a opravy


O nás               Firma ZÁMOČNÍK® je zameraná na otváranie zabuchnutých dverí domov, bytov, kancelárii, obchodných priestorov a pod., ale aj automobilov. Naša firma vám pomôže otvoriť akékoľvek dvere, čo možno najkratšom čase, ale hlavne odborne a na profesionálnej úrovni, vrátane bezpečnostných dverí. Tieto služby vykonávame Non-Stop v meste Trebišov, ale aj iných mestách ako Košice, Michalovce, Vranov nad Topľou , Sečovciach ich okolí.

               Keďže ku svojej práci používame najkvalitnejšie profesionálne náradie a najmodernejšiu otváraciu techniku, výsledkom má byť maximálne spokojný zákazník čo je naším prvoradým cieľom. Po príchode na miesto zásahu budeme od vás požadovať občiansky preukaz pre overenie totožnosti a adresy trvalého bydliska prípadne nájomnú zmluvu. Pred samotným úkonom oboznámime zákazníka ,aký zásah potrebujeme vykonať, a aké situácie sa môžu vyskytnúť, nakoľko je mnoho typov dverí a podľa toho aj volíme individuálny prístup a aj kalkuláciu.

               Ďalšou našou činnosťou je otváranie automobilov. Z rôznych príčin sa stane, že sa nám automobil zamkne aj s kľúčmi vo vnútri , alebo si ich nechtiac zabuchnete sami. Aj s týmto problémom si dokážeme poradiť na všetkých typoch automobilov. Aj v tomto prípade s profesionálnym náradím a poväčšine v čo najkratšom čase, ale hlavne k spokojnosti zákazníka.

               Ak ste sa rozhodli zveriť svoju dôveru firme ZÁMOČNÍK®, budeme radi a urobíme všetko preto, aby v tejto firme aj zostala, pre vás, vašich blízkych, či známych, a aby bola synonymum svojmu menu.


Ak si neviete rady zavolajte ZÁMOČNÍKA.
Stránku si prezrelo 29485 ľudí.                            Copyright © 2014 Zámočník®. Všetky práva vyhradené. Created by OndavskaGroup